Viva Wallet (jeden z Sygnatariuszy Porozumienia ECR EFT) dostarcza innowacyjne rozwiązania płatnicze

Viva Wallet to pierwszy paneuropejski neobank, oparty w całości o rozwiązania chmurowe, wykorzystujący Microsoft Azure.

Posiada sieć oddziałów zlokalizowanych w 23 krajach w Europie. Na polskim rynku działa od początku 2020 roku. Viva Wallet jest głównym członkiem w ramach organizacji płatniczych VISA oraz Mastercard w zakresie wydawnictwa oraz akceptowania płatności.

Viva Wallet oferuje firmom usługi akceptacji kart za pośrednictwem innowacyjnej aplikacji Viva Wallet POS, dodatkowych urządzeń z systemem Android oraz zaawansowanych bramek płatniczych w sklepach internetowych. Dodatkowo Viva Wallet ma w ofercie konta biznesowe jak również biznesową kartę Viva Wallet Mastercard.

Viva Wallet jest instytucją pieniądza elektronicznego z licencją Banku Grecji paszportowaną na cały region EOG. Ponadto, Grupa posiada licencję bankową oraz jest w pełni zgodny z PSDII.

 

Aplikacja Viva Wallet POS z funkcją Tap On Phone

Tap On Phone to oparte na urządzeniu mobilnym rozwiązanie do zbliżeniowej akceptacji kart. Nie wymaga żadnego innego sprzętu poza urządzeniem mobilnym z systemem Android z technologią NFC (Near Field Communication). Dzięki niemu można zamienić swój smartfon w mobilny terminal płatniczy i akceptować płatności kartą w dowolnym miejscu. Dodatkowo, rozwiązanie Tap On Phone umożliwia akceptację transakcji PIN powyżej 100 zł tylko przy użyciu telefonu lub innego moblinego urządzenia.

https://www.vivawallet.com/pl_pl/tap-on-phone

 

Smart Checkout

Smart Checkout to hostowana strona płatności, która z czasem staje się coraz lepsza oraz inteligentniejsza.
Szybko się integruje, zapewnia zwiększoną konwersję i jest stale aktualizowane.

https://www.vivawallet.com/pl_pl/ecommerce-solutions