PARTNERZY FROB

polska-bezgotókowa

Fundacja Polska Bezgotówkowa za podstawowe statutowe cele stawia sobie:

  • Upowszechnienie i promocja obrotu bezgotówkowego wśród obywateli w Polsce.
  • Działania w celu rozbudowy i poszerzania sieci akceptantów elektronicznych instrumentów płatniczych w punktach handlowo-usługowych, urzędach i instytucjach publicznych, itp.
  • Podnoszenie świadomości i wiedzy obywateli na temat mechanizmów obrotu bezgotówkowego, jego bezpieczeństwa i zasad ekonomii, poprzez działania informacyjno-edukacyjne.
  • Promocja innowacji technologicznych wspierających obrót bezgotówkowy.
TKP-logo

Kancelaria Traple Konarski Podrecki & Wspólnicy stale świadczy pomoc prawną polskim i zagranicznym przedsiębiorcom z wielu sektorów gospodarki, a także podmiotom publicznym. Pełni również funkcję stałego eksperta dla licznych organizacji gospodarczych i branżowych, a także stowarzyszeń zrzeszających twórców. Zespół kancelarii liczy ponad 60 prawników.Prawnicy Kancelarii wykonują pracę w dwóch biurach: w Krakowie i Warszawie. 

platforma detaliastów logo

Misją Platformy Detalistów jest uczynić proces obsługi transakcji łatwiejszym, wygodniejszym i bezpieczniejszym oraz stworzyć w jego ramach przestrzeń do wprowadzenia dodatkowych udogodnień i benefitów zarówno dla detalistów jak i konsumentów. Cel ten realizujemy dzięki współpracy z FROB, Przelewy24 oraz partnerami z obszaru handlu, którzy uczestniczą w powstawaniu produktów odpowiadających na zapotrzebowania rynku

compay

COMPAY to serwis pomagający przedsiębiorcom działającym zarówno w internecie jak i handlu tradycyjnym, znaleźć i wybrać operatora płatności bezgotówkowych. Dzięki serwisowi nawiązanie współpracy z operatorem staje się wyborem w pełni świadomym.