Program wydarzenia już wkrótce!

W 2013 roku Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego wspólnie z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zorganizowała pierwszy kongres płatniczy. Dwa lata później kongres stał się wydarzeniem międzynarodowym i przeniósł się do hotelu Sheraton. Obok gości z zagranicy nowością trzeciej edycji były statuetki eDukatów, wręczane za szczególne dokonania w branży płatniczej.


Dziesięć lat historii Cashless Congress to przede wszystkim tysiące uczestników, setki panelistów i prelegentów, blisko 100 wręczonych eDukatów. To marka ceniona na rynku i corocznie przyciągająca najważniejszych ekspertów z Polski i Europy. Której partnerami są podmioty szczególnie zasłużone dla rozwoju usług płatniczych. Jedyna konferencja łącząca biznes, administrację publiczną i naukę.


Nawet pandemia nie zatrzymała tego największego wydarzenia branży płatniczej – wszystkie dotychczasowe kongresy odbyły się w trybie stacjonarnym, dodatkowo dwa ostatniej transmitowane były on-line.


Przed nami X edycja Cashless Congress – wyjątkowa pod każdym względem. Planujemy zaprosić jeszcze więcej panelistów, poruszyć najistotniejsze zagadnienia, umożliwić bezpośredni kontakt z czołowymi twórcami polskich produktów płatniczych, zapewnić doskonałą atmosferę i przyjazny networking.


Lista tematów, omawiana przez Radę Programową, jest bardzo interesująca, jak na jubileuszowy Kongres przystało. Od przyszłego tygodnia zaczniemy prezentować planowane panele i debaty, zarówno na stronie cashlesscongress.pl, jak i w mediach społecznościowych.

Zapraszamy wszystkich do rejestracji na X Cashless Congress – spotkajmy się w hotelu Intercontinental 31 maja i 1 czerwca 2022 r.