Odkrywamy pierwsze karty programu XI Cashless Congress Digital Era!

„Płatności bezgotówkowe dziś i jutro, czyli skąd przychodzimy i dokąd zmierzamy”

Będzie jednym z otwierających paneli XI Cashless Congress Digital Era. Będzie to świetne wprowadzenie do kolejnych dyskusji, prezentacji i poruszanych tematów podczas Kongresu. We wspomnianym panelu możemy spodziewać się oceny ostatniego roku polskiej branży płatniczej, wskazania sukcesów oraz rezerw dalszego rozwoju. Eksperci na pewno zwrócą uwagę na najważniejsze wyzwania dla branży płatniczej na najbliższy czas, a także na zdolność polskiej branży płatniczej i polskiego rynku usług fintechowych do realizacji ekspansji międzynarodowej.

„Synergia metaverse i płatności bezgotówkowych – wizja nowoczesnych technologii za 10 lat”

Postęp technologiczny pcha wirtualną rzeczywistość w kierunku alternatywnych form dokonywania zakupów. Już niebawem może okazać się, że nabywanie przez nas produktów w internecie będzie możliwe z użyciem okularów VR, a za sprawą tego będzie stał metaverse. W Stanach Zjednoczonych Walmart już testuje tego typu rozwiązania i zapewne czeka na zielone światło od urzędów, by w ten sposób zrewolucjonizować rynek e-commerce. W Polsce na pierwszą transakcję zrealizowaną w rozszerzonej wirtualnej rzeczywistości pewnie będziemy musieli jeszcze długo poczekać. Według raportu „Polaków Portfel Własny: Polacy na e-zakupach 2022” opublikowanego przez Santander Consumer Bank ponad 80 % respondentów nie zdawało sobie sprawy o możliwości zakupów w metaverse. Pojawia się zatem pytanie. Czy jesteśmy gotowi, by budować usługi finansowe w metaverse?

Odpowiedzi na te i inne pytania usłyszycie podczas Kongresu. Spotkajmy się wszyscy 30-31 maja w hotelu Intercontinental w Warszawie podczas XI Cashless Congress Digital Era, by dyskutować o przyszłości branży cashless w Polsce!

Zarejestruj się już dziś! Formularz dostępny na stronie:

https://www.cashlesscongress.pl/