slider3

slider2

slider1

III Międzynarodowy Kongres

Już tylko 50 dni zostało do III Międzynarodowego Kongresu Płatności Bezgotówkowych – największego tegorocznego wydarzenia na polskim rynku płatności.

 

Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego i Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego już po raz trzeci organizują spotkanie przedstawicieli biznesu, nauki i instytucji publicznych wspólnie tworzących rynek płatności bezgotówkowych. Tegoroczna edycja różni się od poprzednich przede wszystkim wielkością – liczba ważnych tematów spowodowała wydłużenie Kongresu do dwóch dni. Jesteśmy pewni, że nikt nie będzie miał szansy na nudzenie się – ciekawie dobrane panele, wybitni prelegenci, interaktywne dyskusje a dodatkowo wieczorna gala, na której wręczone zostaną pierwsze e-Dukaty, nagrody dla osób i firm szczególnie wyróżniających się w branży.

 

Jesteśmy naprawdę szczęśliwi, że tak dostojne grono przyjęło nasze zaproszenie do podzielenia się z rynkiem przemyśleniami na temat zmian, jakie zachodzą w Polsce i w Europie w obszarze regulacji prawnych, rozwoju produktów, zmian biznesowych, bezpieczeństwa transakcji. Będziemy mieli przyjemność gościć przedstawicieli Komisji Europejskiej, Ministerstw Gospodarki i Finansów, Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Komisji Nadzoru Finansowego oraz wielu firm skutecznie rozwijających polski rynek płatności. Porozmawiamy w czasie Kongresu o płatnościach mobilnych i procesach zachodzących w branży płatniczej, a także zapoznać się z wynikami badań przeprowadzonych w Polsce i w Europie na temat zachowań uczestników rynku.

 

Kongres odbędzie się w dniach 18-19 marca 2015 roku w warszawskim hotelu Sheraton. Dla uczestników spoza Warszawy hotel zaproponował specjalne ceny za nocleg. Już dziś zapoznaj się ze szczegółami programu i wydarzeń towarzyszących na stronie www.kongresplatnosci.pl. Tam również można znaleźć szczegółowe informacje na temat prelegentów i panelistów.

 

Partnerami organizatorów Kongresu są dwie największe światowe organizacje wystawców kart płatniczych MasterCard i VISA. Ich przedstawiciele podzielą się z uczestnikami Kongresu swoją wizją płatności bezgotówkowych za kilka lat – zachęcamy do udziału w dyskusji, jaka bez wątpienia nastąpi po tych prezentacjach.

 

Uroczysta Gala będzie nie tylko okazja do nagrodzenia wyróżnionych i pogłębienia znajomości z czołowymi przedstawicielami najważniejszych graczy na rynku płatności. Zadbamy również o przyjemny nastrój uczestników, zapraszając artystów musicalowych.