slider3

slider2

slider1

Ogólnopolska Loteria Bezgotówkowa zakończona

2 grudnia, 2016

24 listopada zakończyła się druga tegoroczna loteria organizowana przez Fundację Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego. Podobnie jak pierwsza cieszyła się ogromną popularnością wśród posiadaczy kart płatniczych Visa i MasterCard.

 

 

Blisko 520 tysięcy zarejestrowanych transakcji, wysoka aktywność klientów banków, rozlosowanych 740 nagród – w tym 5 samochodów BMW i3, nowoczesnych, ekologicznych pojazdów elektrycznych – Ogólnopolska Loteria Bezgotówkowa zakończyła się po 5 tygodniach trwania dużym sukcesem.

 

W Loterii brała udział każda transakcja opłacona dowolną kartą Visa lub MasterCard w dowolnym punkcie handlowym lub usługowym na terenie Polski, zrealizowana w okresie trwania akcji. Za każde rozpoczęte 10 złotych rachunku klientowi przysługiwał jeden wirtualny los, uczestniczący we wszystkich losowaniach od momentu rejestracji. A losowań było naprawdę dużo – co godzina losowane były bilety do kina, codziennie smartfony i raz w tygodniu samochód.

 

Loteria zorganizowana została we współpracy z największymi organizacjami płatniczymi Visa i MasterCard, uzyskała patronat Ministerstwa Finansów i Ministerstwa Rozwoju, a także wsparcie niektórych banków, które poinformowały o niej swoich klientów. Ze względu na jej otwarty charakter – zarejestrować można było transakcję zrealizowaną w dowolnym punkcie handlowym lub usługowym w Polsce – promocja akcji prowadzona była przede wszystkim poza miejscami sprzedaży. Nie przeszkodziło to jednak ponad 200 tysiącom konsumentów wziąć aktywnie udział, rejestrując swoje transakcje.

 

„Jesteśmy zadowoleni z rezultatów akcji. Była to kolejna inicjatywa Fundacji zachęcająca konsumentów do płacenia bezgotówkowymi instrumentami płatniczymi. Dla wielu z nich transakcje zrealizowane za namową Loterii były pierwszymi dokonanymi kartami płatniczymi i – jestem przekonany – nie ostatnimi. A Fundacja przygotowuje już kolejną loterię, do udziału w której już dziś serdecznie wszystkich zapraszam – podsumowuje Robert Łaniewski, Prezes Zarządu Fundacji Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego.

 

 

Leave a Reply