slider3

slider2

slider1

Za cztery tygodnie spotkamy się na IV Międzynarodowym Kongresie Płatności Bezgotówkowych

27 lutego, 2016

To będzie wydarzenie pierwszych dni wiosny 2016 roku.

 

Do warszawskiego hotelu Sheraton przyjedzie wielu polskich i europejskich ekspertów płatności bezgotówkowych, żeby podzielić się ze słuchaczami swoją wiedzą. Program Kongresu został tak zbudowany, żeby zainteresować wszystkich uczestników rynku – pierwszego dnia dominować będą spojrzenia europejskie na przyszłość płatności, drugiego dnia eksperci porozmawiają o płatnościach z perspektywy polskiej.

 

Kongres rozpoczną dwie sesje panelowe prowadzone w języku angielskim. Najpierw eksperci przedstawią swój punkt widzenia na rozwój rynku płatniczego w najbliższych latach – odpowiadając na pytania Janusza Diemko. W drugiej sesji spotkają się przedstawiciele tradycyjnych organizacji płatniczych i FinTechu, zastanawiając się, do kogo należeć będzie przyszłość branży. Sesję tę poprowadzi znany ekspert z Wielkiej Brytanii Peter Jones. Obrady zakończy panel poświęcony zmianom prawnym w Europie i w Polsce i ich wpływom na rozwój płatności bezgotówkowych, poprowadzony przez adwokata dr. Jana Byrskiego.

 

Tradycyjnie zwieńczeniem pierwszego dnia Kongresu będzie uroczysta Gala, na której wręczone zostaną statuetki eDukata, branżowej nagrody dla wyróżniających się osób i firm.

 

Drugiego dnia zaplanowane zostały sesje panelowe poświęcone płatnościom publicznym, potrzebom merchantów, zachowaniom konsumentów, nowej roli firm technologicznych i wpływowi otoczenia na strategię banków w obszarze płatności bezgotówkowych.

 

Kongres jest jedynym wydarzeniem branży, łączącym naukę, administrację publiczną i biznes. Pozwala połączyć bardzo różne punkty widzenia i lepiej zrozumieć oczekiwania rynku.

 

Przypominamy, że do 29 lutego można zgłaszać kandydatury do nagród eDukata w sześciu kategoriach:

  • nowa technologia zmieniająca rynek płatności bezgotówkowych
  • nowy produkt zmieniający rynek płatności bezgotówkowych
  • osobowość roku świata bezgotówkowego
  • firma roku świata bezgotówkowego
  • wydarzenie roku świata bezgotówkowego
  • najciekawsze opracowanie naukowe na temat płatności bezgotówkowych

 

Szczegółowy program Kongresu, sylwetki prelegentów i regulamin eDukata dostępne są na stronie www.kongresplatnosci.pl . Tam również można zarejestrować swój udział w Kongresie.

 

Organizatorem Kongresu jest Fundacja Rozwoju Obrotu Płatności Bezgotówkowych, zajmująca się propagowaniem nowoczesnych form płatności, pomysłodawca m.in. pierwszej ogólnopolskiej loterii konsumenckiej adresowanej do użytkowników kart płatniczych. Partnerami Kongresu są m.in.: MasterCard Europe, Visa Europe, eService, PayTel, MCX Systems.

 

Leave a Reply