slider3

slider2

slider1

VII Europejski Kongres Finansowy – FROB Partnerem Instytucjonalnym

20 kwietnia, 2017

Tematem wiodącym tegorocznego Kongresu jest Kapitał, podatki i międzynarodowa solidarność w XXI wieku

 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w VII Europejskim Kongresie Finansowym, którego Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego została Partnerem Instytucjonalnym. Kongres odbędzie się w dniach 5 – 7 czerwca 2017 w Sopocie i w Gdańsku. Tematem wiodącym tegorocznego Kongresu jest Kapitał, podatki i międzynarodowa solidarność w XXI wieku.

 

Kongres, 5 czerwca, zainaugurują dwie debaty plenarne w Centrum Konferencyjnym Hotelu Sheraton w Sopocie:

  • Solidarność podatkowa na świecie i w UE
  • Polityka monetarna a zrównoważony rozwój gospodarczy krajów UE.

 

Trzecia debata inaugurująca Kongres dotyczyć będzie międzynarodowej solidarności i zapraszamy na nią do bezsprzecznie najlepszego miejsca dla debaty o solidarności – do Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku.

 

Drugiego i trzeciego dnia Kongresu zapraszamy do udziału w ponad trzydziestu debatach równoległych, których szczegóły znajdą Państwo w programie tutaj. W tym roku podczas Kongresu przewidujemy specjalny blok tematyczny poświęconym innowacjom w sektorze finansowym. Zapraszamy również do udziału w debatach o zarządzaniu innowacjami oraz o ekspansji zagranicznej, o granicach racjonalności interwencjonizmu w gospodarce oraz o przejrzystości podatkowej, o nowych modelach biznesowych w finansach, a także o sukcesji w firmach, o oszczędnościach długookresowych i o rozwoju mikrofirm.

 

Zapraszamy Państwa nie tylko do dyskusji, ale przede wszystkim do współtworzenia Rekomendacji EKF – propozycji konstruktywnych rozwiązań, nielobbystycznych, niepopulistycznych i nieskierowanych przeciwko komuś, zwłaszcza nie przeciwko podatnikom.

 

Podmioty współpracujące z FROB otrzymują 50% zniżki. Aby zgłosić uczestnictwo i dokonać rejestracji zapraszamy na stronę internetową www.efcongress.com. W formularzu rejestracyjnym w miejscu „Status uczestnika” prosimy wybrać opcję „Partnerzy”, a następnie wpisać hasło „FROB_50”.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Lucyną Schoennagel, e-mail: poczta@gab.com.pl, tel. (58) 5244901.

 

 

Leave a Reply