slider3

slider2

slider1

V Międzynarodowy Kongres Płatności Bezgotówkowych – trwa rejestracja i potwierdzanie obecności

12 lutego, 2017

W dniach 21-22 marca 2017 roku odbędzie się w Warszawie jubileuszowy Kongres. Organizatorzy zapowiadają udział wielu ekspertów płatności bezgotówkowych z Polski i ze świata.

 

 

Piąty Kongres i 50 lat płatności kartowych w Polsce – w trakcie marcowego wydarzenia te dwa jubileusze zostaną połączone. Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego, organizator Kongresu, planuje wiele bardzo interesujących atrakcji. Wśród nich panele dyskusyjne, prowadzone przez czołowych polskich i europejskich ekspertów, z udziałem wielu zagranicznych panelistów.

 

Bardzo ciekawie zapowiada się panel poświęcony rozwojowi płatności bezgotówkowych w kilku wybranych krajach, organizowany wspólnie z Diners Club Polska – jednego z głównych partnerów Kongresu. W panelu potwierdzili udział eksperci z Brazylii, Nigerii, Turcji, Danii i Włoch.

 

Debatę o trendach w rozwoju płatności bezgotówkowych na świecie poprowadzi Peter Jones – ceniony brytyjski ekspert, moderator wielu konferencji branżowych.

 

Pierwszy dzień Kongresu zakończy uroczysta Gala 50. lecia kart płatniczych w Polsce. W 1967 roku Diners Club podpisał umowę z Orbisem, umożliwiającą regulowanie należności w obiektach Orbisu kartami tej organizacji. Karty Diners Club obecne są w Polsce do dziś. W trakcie Gali wręczone zostaną eDukaty – nagrody branżowe dla najlepszych firm, osób i produktów rynku płatności bezgotówkowych. Kandydatury do nagród eDukata można przesyłać do 20 lutego 2017 roku na adres biuro@frob.pl

 

Aktualny program Kongresu dostępny jest na stronie www.kongresplatnosci.pl , na której można również zarejestrować swój udział. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Leave a Reply