slider3

slider2

slider1

Siódmy Cashless Congress

18 września, 2018

19 i 20 marca 2019 roku odbędzie się kolejny, siódmy już Cashless Congress – największe wydarzenie na polskim rynku płatności. Kongres na trwałe wpisał się w kalendarz wydarzeń branży płatniczej, umożliwiając spotkanie i merytoryczną dyskusję wszystkim interesariuszom rynku. 

 

 

Cashless Congress łączy środowiska nauki, biznesu i administracji publicznej, poprzez wymianę poglądów na tematy interesujące dla branży – dotyczące zmian prawnych, nowych trendów produktowych, innowacyjnych rozwiązań technicznych, aktywności na rzecz płatności bezgotówkowych.

 

Eksperci z Polski, Unii Europejskiej i świata w trakcie sesji panelowych i specjalistycznych prezentacji oraz odbywających się po raz drugi warsztatów tematycznych, przybliżą słuchaczom najważniejsze zagadnienia branżowe, zapraszając słuchaczy do wspólnej dyskusji. Jesteśmy przekonani, że program imprezy usatysfakcjonuje wszystkich odbiorców –  ciekawie dobrane panele, wybitni prelegenci, interaktywne dyskusje – to tylko część Cashless Congress. Ważnym elementem Kongresu jest bowiem wieczorna Gala, na której po raz kolejny  wręczone zostaną e-Dukaty, nagrody branżowe dla firm i osób szczególnie zasłużonych dla branży swoimi dokonaniami – produktami, rozwiązaniami technicznymi, osiąganymi wynikami i sukcesami. Uroczysta Gala będzie nie tylko okazją do nagrodzenia wyróżnionych i pogłębienia znajomości z czołowymi przedstawicielami najważniejszych graczy na rynku płatności. Zadbamy również o przyjemny nastrój uczestników, zapraszając artystów estradowych i musicalowych.

 

Jesteśmy naprawdę zaszczyceni, że czołowi eksperci rynkowi przyjmują nasze zaproszenia do dzielenia się z rynkiem przemyśleniami na temat zmian, jakie zachodzą w Polsce i w Europie w obszarze regulacji prawnych, rozwoju produktów, zmian biznesowych, bezpieczeństwa transakcji. Na Cashless Congress mamy przyjemność gościć przedstawicieli Komisji Europejskiej, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Cyfryzacji i Ministerstwa Finansów, Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji, Narodowego Banku Polskiego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Poczty Polskiej, banków, detalistów, kancelarii, uniwersytetów oraz wielu firm i instytucji skutecznie rozwijających polski rynek płatności.  W czasie najbliższej edycji Kongresu będziemy rozmawiać o roli konsumentów, o płatnościach mobilnych i procesach zachodzących w branży płatniczej, a także tradycyjnie zapoznamy Państwa z wynikami badań przeprowadzonych na specjalne zlecenie Fundacji Rozowju Obrotu Bezgotówkowego.

 

Cashless Congress to efekt współpracy najważniejszych interesariuszy polskiego rynku usług płatniczych. Grono Partnerów naszej Imprezy z każdym rokiem rozszerza się – od instytucji infrastrukturalnych polskiego sektora bankowego, poprzez agentów rozliczeniowych, instytucje płatnicze, operatorów bankomatów, po firmy pożyczkowe.

 

Cashless Congress od lat porusza najistotniejsze sprawy mające wpływ na przyszłość rynku płatności bezgotówkowych, dlatego nie może Was tam zabraknąć!

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Leave a Reply