slider3

slider2

slider1

Ruszył Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego

18 lutego, 2018

Przystępujący agenci rozliczeniowi do Programu mogą oferować detalistom terminale na 12 miesięcy bez żadnych kosztów. 

 

W styczniu 2018 roku oficjalnie ruszył Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego. Na stronie www.polskabezgotowkowa.pl można znaleźć aktualną listę agentów rozliczeniowych, którzy mogą zaoferować terminal na 12 miesięcy za darmo, a także zasady udziału detalistów w Programie. Warto skorzystać z tej oferty – detaliści, którzy nie przyjmowali dotychczas płatności bezgotówkowych będą mogli – bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów – spróbować, czy warto otworzyć się na karty płatnicze.

 

Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego kierunkowo wspiera działania zmierzające do powszechnej terminalizacji Polski. Naszym celem od lat było propagowanie nowoczesnych instrumentów bezgotówkowych i Fundacja Polska Bezgotówkowa, powołana do zarządzania Funduszem i Programem Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego, staje się strategicznym partnerem do realizowania tego celu.

 

Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego przewiduje:

  • dofinansowanie dla maksymalnie trzech terminali płatniczych (w tym jednego mPOSa), przez okres 12 miesięcy (dla każdego terminala liczony odrębnie); przewidywane jest dofinansowywanie terminali stacjonarnych i przenośnych, PINpadów kasowych, mPOSów i SoftPOSów,
  • pokrycie kosztu urządzenia i prowizji dla obrotu nie przekraczającego 100.000 PLN na każdy z dofinansowanych terminali; w przypadku przekroczenia kwoty obrotu 100.000 PLN detalista będzie płacił prowizję agentowi rozliczeniowemu na warunkach rynkowych, ale nadal będzie mógł nieodpłatnie korzystać z terminala (do końca okresu 12 miesięcy),

 

W Programie może wziąć udział detalista, który:

  • nie przyjmował płatności bezgotówkowych w okresie ostatnich 12 miesięcy,
  • nie ma więcej niż 5 placówek handlowych
  • nie jest częścią franczyzy.

 

Zachęcamy detalistów, którzy jeszcze nie zdecydowali się przyjmować płatności bezgotówkowych, aby zgłaszali się do agentów rozliczeniowych uczestniczących w Programie Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego lub zapoznali się z informacjami na www.polskabezgotowkowa.pl – uzyskają wszystkie potrzebne informacje i będą mogli podjąć decyzję o skorzystaniu z dofinansowania swojego udziału w rynku bezgotówkowym.

 

 

Leave a Reply